O mnie

… opiekuję się Kobietą w każdym wieku …

Od 2004r pracuję w Świętokrzyskim Centrum Matki i Noworodka w Kielcach, szpitalu specjalistycznym przy ul. Prostej 30, gdzie  obecnie pracuję na stanowisku Koordynatora oddziału Perinatologii.anna-janowicz-grelewska_nowa3

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie, w 2011r uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie ginekologii i położnictwa, a w 2013r obroniłam pracę doktorską z zakresu patologii ciąży.

W 2017r ukończyłam specjalizację i zdałam egzamin z zakresu perinatologii, dziedziny zajmującej się chorobami matki i płodu, wikłającymi przebieg ciąży. Perinatologia jest jednocześnie przedmiotem mojej pracy i moim szczególnym zainteresowaniem, co powoduje, że robię to, co naprawdę lubię.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje regularnie uczestnicząc w kursach i szkoleniach w zakresie medycyny matczyno-płodowej, ginekologii i położnictwa oraz ultrasonografii.

Posiadam certyfikat Fetal Medicine Foundation ID nr 71954;

certyfikat Sekcji Ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego;

W ramach mojego Gabinetu współpracuję blisko z lekarzami: – endokrynologiem, kardiologiem, neurologiem, dermatologiem, dietetykiem, ginekologiem-onkologiem, specjalistą ginekologii estetycznej oraz rehabilitantem.

I speak English, Je parle français